Państwowa Inspekcja Pracy

Cel

Zmniejszenie czasu od momentu wpłynięcia dokumentu do momentu dostarczenia dokumentu do osoby docelowej, poprzez wdrożenie wydruku etykiet do elektronicznego systemu obiegu dokumentów.


Zastosowane rozwiązania:

  • Zebra TLP2824

Efekty

  • Zwiększenie szybkości wymiany informacji,
  • Szybsza i sprawniejsza obsługa.
Państwowa Inspekcja Pracy

Jest nam niezmiernie miło pochwalić się ciekawym projektem jaki zrealizowaliśmy dla Państwowej Inspekcji Pracy. W sierpniu tego roku dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy 81 drukarek etykiet Zebra, łącznie w 62 lokalizacjach w całej Polsce, przeszkoliliśmy z obsługi ponad 150 osób. Urządzenia Zebry są częścią większego projektu, który wdraża w tej instytucji nowoczesne rozwiązania do obiegu dokumentów. Dostawa, instalacja i szkolenie to był pierwszy etap tego projektu, zrealizowany przed czasem uzgodnionym w umowie z Klientem. Wszystkie drukarki objęte są 3 letnim serwisem on-site, który będzie również realizowany przez naszą firmę dzięki temu, że posiadamy status ZASP (Zebra Authorized Service Provider). Certyfikat ten potwierdza nasze kompetencje dostawcy kompleksowych usług serwisowych firmy Zebra i możliwość naprawy urządzeń tej marki.

Kontrakt z Inspekcją Pracy potwierdza potencjał naszej firmy w zakresie realizacji ogólnopolskich projektów informatycznych, zarówno w zakresie wdrożenia, zarządzania projektem, jak i dalszej obsługi serwisowej urządzeń.